×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
خیابان ۱۴۰۰ متری در جمکران احداث می‌شود

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،علیرضا اقبالیان با تشریح اقدامات انجام‌شده در منطقه پنج قم و اجرای پروژه‌ها، اظهار داشت: بلوار حضرت خدیجه(س) به طول ۷ کیلومتر به‌عنوان رینگ دوم مسجد مقدس جمکران است که دور مسجد مقدس جمکران را به فاصله ۴۰۰ متری احاطه کرده و به طول ۲ کیلومتر و ۳۰۰ راه‌اندازی شده و در اختیار مردم قرارگرفته است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم خاطرنشان کرد: ۵ کیلومتر از این رینگ، به تملک و تعامل مردم بستگی دارد، برخی از شهروندان در این منطقه دارای املاک بزرگی در اطراف مسجد مقدس جمکران بوده که اگر تملک شود و در اختیار مردم و نماز گذاران قرار بگیرد، خیابان‌کشی و آبادانی در چهره شهر به وجود می‌آید.

اقبالیان افزود: تکمیل بلوار حضرت نرجس در رینگ اول مسجد جمکران و خیابان ظهور در دست اقدام است، در این پروژه شرایطی ایجاد شد که ۴۰۰ متر داخل و ۱۰۰۰ متر خارج از محدوده است، به همین دلیل روند اخذ مجوزها طولانی شده است.

وی تصریح کرد: در سال جاری تملک حاشیه‌ای این خیابان انجام می‌شود و در برنامه سال آینده خیابانی ۱۴۰۰ متری در اختیار ساکنین مسجد مقدس جمکران قرار می‌دهیم که راه دسترسی محلی است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم با بیان اینکه بلوار حضرت حجت(عج) از مقابل درب ۶ و ۵ مسجد مقدس جمکران شروع می‌شود و به رینگ دوم کمربندی جنوبی شهر قم اتصال می‌یابد، یادآور شد: این پروژه خیابانی ۹۰ متری است و بسیاری از مشکلات را رفع می‌کند، دراین‌باره تملکات شروع‌شده و تا اواسط سال آینده انجام می‌شود.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true