×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
ارائه خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی ویژه اعضای نظام مهندسی قم

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز مهندس امین مقومی اظهار داشت: خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی عملکرد سال ۹۸،  ویژه مهندسان و کاردان‌های دارای پروانه اشتغال تا پایان سال۹۸،  به منظور تسهیل و تسریع در انجام امور مالیاتی و همچنین حفظ شئونات مهندسان از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ارائه می‌شود.

مقومی  با بیان اینکه در سال گذشته نزدیک به دو هزار نفر از مهندسان از خدمات ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی بهره‌مند شدند افزود: در سال جاری نیز این خدمات به مدت ۱۰ روز و با استقرار ۱۳ باجه پیشخوان و یک باجه راهنما در محل ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم واقع در بلوار امین نبش کوچه ۲۰ دایر است .

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم بیان داشت: با توجه به اینکه وضعیت استان قم در خصوص شیوع ویروس کرونا  قرمز است؛ پیش بینی ارائه خدمات به صورت غیر حضوری نیز انجام شده که به مهندسان توصیه می شود به منظور کاهش ترددها، عدم تجمع و همچنین رعایت فاصله اجتماعی از روش غیرحضوری ثبت الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی استفاده کنند.

وی با تشریح روش غیر حضوری ثبت اظهارنامه مالیاتی گفت: اعضای نظام مهندسی ساختمان استان قم می توانند با ورود به سایت سازمان و درگاه خدمات الکترونیک نسبت به ثبت درخواست در این سامانه و ارسال فرم پیش ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اقدام نموده که در مرحله بعد کارشناسان سازمان؛ ضمن بررسی درخواست با هماهنگی عضو نسبت به ثبت نهایی اظهارنامه مالیاتی اقدام می کنند.

مقومی ادامه داد: مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می‌توانند برای مراجعه حضوری ضمن دریافت نوبت از ساعت ۱۵ روز قبل از مراجعه در سامانه نوبت دهی به نشانی  www.mohandesi.baanobat.ir تا پایان مردادماه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ به سالن خدمات مهندسی سازمان مراجعه کنند.

وی گفت: مراحل ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی برای مهندسان عضو رایگان و بر عهده سازمان بوده که اعضا برای مراجعه حضوری ضمن رعایت موراد بهداشتی و زدن ماسک می بایست نسبت به تکمیل فرم پیش نویس ثبت اظهارنامه مالیاتی اعضای نظام مهندسی عملکرد سال ۹۸ اقدام کنند.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true