×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۷ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
همه مسلمانان با طرح‌های صهیونیستی مبارزه کنند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،دکتر ناصر ابوشریف دیشب در مراسم قرائت دعای توسل که به مناسبت یادبود فرمانده جهاد اسلامی فلسطین دکتر رمضان عبدالله در صحن جامع مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) فلسطین را اصلی ترین موضوع جهان اسلام اعلام کردند، اظهار کرد: فلسطین یک بخش جغرافیایی از جهان اسلام نیست بلکه در قرآن از این زمین به عنوان سرزمینی که خداوند آنرا برای تمام جهانیان مبارک قرار داده نام برده شده است.

وی ادامه داد: این منطقه یکی از مقدس ترین مناطق جهان بر اساس نص صریح قرآن است و کسی که به این موضوع اعتقاد ندارد قرآن را قبول ندارد و اگر کسی بخواهد فلسطین را به رژیم صهیونیستی ببخشد از اعتقادات قرآنی عدول کرده است.

مسئول دفتر جهاد اسلامی در ایران با اشاره به اینکه همه مسلمانان باید با طرح های صهیونیستی و طرح هایی که علیه مسجد الاقصی است مبارزه کنند، گفت: تمام مسلمانان به ویژه کسانی که بسیار به مسجدمیروند مانند مسجد مقدس جمکران که صدها هزار نفر در آن نماز می خوانند باید در کنار مردم فلسطین از مسجد الاقصی حمایت کنند.

دکتر ابوشریف با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی همواره مورد حمایت ابرقدرتها بوده و هست، ابراز کرد: انگلستان خبیث، کشورهای اروپایی مانند فرانسه و دیگر کشورها از این رژیم حمایت می کنند و اصلی ترین حامی این رژیم نیز آمریکای جنایتکار است که با تمام قوا از آن حمایت می کند، بنابراین مردم فلسطین نه فقط در برابر رژیم صهیونیستی بلکه در برابر تمام ابرقدرتها ایستاده و مقاومت می کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از سران مستبد کشورهای عربی و مسلمان نیز به عنوان دوست با این رژیم همکاری می کنند، بیان کرد: ولی ملت های عربی اسلامی همواره در کنار فلسطین هستند و از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار می کنند و خواهان آزادی فلسطین هستند و در مسیر سرنگونی این رژیم جعلی هر کاری می توانند انجام می دهند.

مسئول دفتر جهاد اسلامی در ایران افزود: در فلسطین جنبش های مقاومت به صورت جدی علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی در شرایط و زمان های مختلف مبارزه می کنند که نتیجه این مبارزات شکل گیری انتفاضه ها و صدها عملیات ضد صهیونیستی در سال های متمادی است.

دکتر ابو شریف با تاکید بر اینکه جنبش جهاد اسلامی یکی از جنبش های جهادی و اسلامی در سرزمین فلسطین است، گفت: امروز چهلمین روز درگذشت دومین دبیر کل این جنش مرحوم دکتر رمضان عبدالله است و اگر بخواهیم درباره شخصیت ایشان سخن بگوییم باید درباره جهاد اسلامی سخن صحبت کنیم چون یکی از بنیانگذاران این جنبش بودند که نقش به سزایی در احیای اسلام در فلسطین داشت و آن را وارد خط نبرد با رژیم صهیونیستی کرد و سایر گروه های اسلامی را نیز به همین سمت سوق داد.

وی ادامه داد: این جنش همواره در برابر طرح های سازش کارانه ثابت قدم ایستاد و با آنها مبارزه کرد. ما ارتباط بسیار تنگاتنگی با انقلاب اسلامی ایران داریم و جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حمامی مقاومت فلسطین است.

مسئول دفتر جهاد اسلامی در ایران در پایان با اشاره به اینکه جنبش جهاد اسلامی همواره سعی کرده در این خط ثابت قدم باقی بماند  و دکتر رمضان عبدالله نقش مهمی در زمینه استمرار این خط ایفا کرد، خاطرنشان کرد: جنبش جهاد اسلامی یکی از جنبش های صبور و ثابت قدم در رویکردهایش است و هیچوقت دنبال مناصب دنیوی و منافع شخصی نبوده، بلکه تمام هدفش کسب رضایت الهی و آزادی فلسطین و نابودی اسرائیل بوده و خواهد بود.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true