×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
آغاز پویش مردمی “احترام به خط سفید” در قم

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزپویش مردمی “احترام به خط سفید” امروز باهمت سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، پلیس راهور و آموزش پرورش باهدف ارتقاء فرهنگ ترافیک و توجه به خط‌کشی عابر پیاده آغاز شد.

در این پویش مردمی که صبح امروز در چهارراه شهدا با حضور مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم و نمایندگان پلیس راهور و همیاران پلیس برگزار شد، با گل و کتابچه از افراد و رانندگانی که به خط‌کشی عابر پیاده احترام می‌گذاشتند، قدرانی شد.

هدف از اجرای پوشش “احترام به خط سفید” آموزش و ارتقای فرهنگ ترافیکی شهروندان است

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: هدف از اجرای پوشش “احترام به خط سفید” آموزش و ارتقای فرهنگ ترافیکی شهروندان است.

علی نیک صبح امروز در مراسم آغاز به کارپویش مردمی “احترام به خط سفید” که برای نخستین بار در شهر قم اجرا شد، اظهار داشت: آموزش نخستین گام در ارتقاء فرهنگ ترافیک بوده و نمی‌توانیم بدون ارائه آموزش‌های مناسب به شهروندان خواهان رعایت قوانین و مقررات توسط مردم و رانندگان باشیم.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم برگزاری چنین پویش‌های مردمی را در تربیت نسل کودک و نوجوان بیسار مؤثر دانست و افزود: تأثیرگذاری کودکان و نوجوانان آگاه در ارتقاء فرهنگ ترافیک بر همه ثابت‌شده و اجرای طرح همیاران پلیس توانسته بسیاری از خطاهای والدین در رانندگی را کنترل کند.

نیک جزئیات پویش مردمی “احترام به خط سفید” را تشریح کرد و گفت: امروز این طرح برای نخستین بار در قم آغازشده و به عابران پیاده و رانندگانی که به قوانین خط‌کشی عابر پیاده احترام می‌گذاشتند با گل و کتابچه تقدیر شد.

وی برگزاری این پویش مردمی را با همکاری پلیس راهور دانست و ادامه داد: این پویش با همکاری سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، پلیس راهور و آموزش ‌و پرورش برگزارشده و ادامه خواهد یافت.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true