×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی قم سوم شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان استان قم اظهار داشت:معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی هر سال همه بخش های مختلف مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور را بر اساس استاندارد های اعتبار بخشی و تخصص مورد ارزیابی قرار می دهد که بخش اورژانس یکی از بخش های مهم مراکز درمانی است.
مدیر درمان استان قم گفت:سال گذشته بیش از ۲۱ هزار بیمار به بخش اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی قم مراجعه نموده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد رشد داشته است که از این تعداد مراجعه برای بیش از ۱۶ هزار بیمار پرونده بستری موقت تشکیل شده است.
وی در ادامه گفت:در سال ۱۳۹۸ بیش از ۵ هزار ۴۲۸ بیمار توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام رضا (ع) اعزام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد رشد داشته است.
دکتر علیمحمدی خاطر نشان کرد: بیمارستان امام رضا (ع) در بین بیمارستان های ۱۰۰ تا ۲۰۰ تختخوابی تامین اجتماعی  کشورداری متخصص طب اورژانس رتبه اول را دار می باشد که از ۱۲۷ بیمار نیازمند احیای قلبی و ریوی بش از ۴۲ درصد احیای موفق را در کارنامه عملکرد بخش اورژانس ثبت نموده است.

گفتنی است بیمارستان امام رضا (ع) تنها بیمارستان ملکی ۱۲۰ تختخوابی  تامین اجتماعی استان قم  می باشد که به بیش از ۷۵۰ هزار بیمه شده تحت پوشش در کنار همه بیمارستان های طرف قرارداداستان خدمات درمانی ارائه می نماید.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true