×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۹ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
۱۳۰۰ میلیاردتومان سرمایه گذاری برای احداث هتل در قم

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛دکترسیدمرتضی سقائیان‌نژاد د در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت با بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی، با بیان اینکه قم سالیانه بیش از ۲۰ میلیون زائر دارد اظهار کرد: وجود حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران که پایگاه منتظران ظهور است جایگاه والایی به شهر قم بخشیده است؛ وجود بیوت مراجع عظام تقلید و حوزه‌های علمیه و قرارگیری این شهر در نزدیکی تهران و شاهراه مواصلاتی مرکز کشور، وجود بیمارستان‌های تخصصی و مهاجرپذیری این شهر از جمله ظرفیت‌های این شهر است که ایجاب می‌کند حضو زائرین در این شهر افزایش یافته و شرایط رفاه برای آنها باید فراهم شود.

شهردار قم با تاکید بر اینکه سالیانه بیش از هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در قم اجرا می‌شود، گفت: سالیانه بیش از ۳۰۰ هکتار فضای سبز در شهر ایجاد شده و در حال حاضر سرانه فضای سبز این شهر به بیش از ۲۰ مترمربع رسیده است.

سقائیان‌نژاد با اشاره به بسته‌های حمایتی که برای سرمایه‌گذاران فراهم شده و اعتماد متقابل ایجادشده بین سرمایه‌گذاران و شهرداری، افزود: ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در شهر قم بسیار زیاد است و فقط همین دو قرارداد رقمی بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان را به خود قرار می‌دهد.

وی اضافه کرد: ۵ قرارداد سرمایه‌گذاری دیگر در دستور کار شورای سرمایه‌گذاری شهرداری است که سعی داریم در نیمه نخست سال تعیین تکلیف شود و بتوانیم خدمات بهتری را به مردم ارائه کنیم.

شهردار قم بیان کرد: بسترهای سرمایه‌گذاری در شهر قم باید بیش از پیش تسهیل شود و بتوانیم هرچه سریع‌تر اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های سرمایه‌گذاری را برای خدمات رسانی بهتر به مردم شاهد باشیم.

انعقاد تفاهم‌نامه دو هتل در قم با سرمایه‌گذاری بیش از ۶۰۰ میلیارد تومانی

قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری نیز از انعقاد تفاهم‌نامه دو هتل در قم با سرمایه‌گذاری بیش از ۶۰۰ میلیارد تومانی خبر داد.

محمدرضا معرفت در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری قم با بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی، با اشاره به امضای دو تفاهم نامه سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبراعظم با بنیاد تعاون ارتش و یک شرکت بین‌المللی اظهار کرد: پروژه سرمایه‌گذاری ارتش احداث یک مجتمع تجاری اقامتی در زمینی به مساحت ۷ هزار و ۹۰۰ متر در بلوک ne31 بلوار پیامبراعظم که در ۱۰ طبقه و با ۴۱ هزار مترمربع زیربنا احداث خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط بنیاد تعاون ارتش این پروژه به سرعت اجرایی خواهد شد. در این قرارداد ۳۱ درصد سهم شهرداری و ۶۹ درصد سهم سرمایه گذار است.

قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری با تاکید بر اینکه قرارداد پروژه سرمایه‌گذاری با شرکت بین‌المللی نیز شامل احداث مجتمع تجاری و اقامتی است گفت: شهرداری در مجتمع تجاری ۶۹ درصد سهم دارد و سرمایه‌گذار هم ۳۱ درصد از تجاری و بخش اقامتی را در اختیار خواهد داشت.

وی گفت: این پروژه در ۱۶ طبقه و با ۵۰ هزار مترمربع زیربنا احداث خواهد شد؛ آورده شهرداری در دو پروژه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان خواهد بود و آورده سرمایه‌گذاران حدود ۴۵۰ میلیارد تومان است.

سرمایه‌گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومانی در هتل طوبی ۲

سرمایه‌گذار پروژه هتل طوبی ۲ قم نیز از سرمایه‌گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومانی در هتل طوبی ۲ خبر داد.

محسن جعفری در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری قم با بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی، با بیان اینکه پروژه هتل طوبی ۲ قم در زمینی به متراژ ۵ هزار و ۷۰۰ مترمربع اجرا خواهد شد، اظهار کرد: پروژه هتل طوبی یک هم در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۷۰۰ مترمربع در حال اجرا است.

سرمایه‌گذار پروژه هتل طوبی ۲ قم با اذعان به اینکه نیت ما از سرمایه‌گذاری در شهر قم خدمت به زوار حضرت معصومه(س) است و این افتخاری برای هرکسی خواهد بود، افزود: این آخرین پروژه ما نخواهد بود و در پروژه‌های بعدی نیز در قم و مشهد فعال هستیم.

جعفری گفت: پس از تصویب قرارداد سرمایه‌گذاری هتل طوبی ۲ در شورای شهر و ابلاغ، عملیات اجرایی همانند پروژه‌ هتل طوبی یک که پیشرفت قابل توجهی دارد آغاز خواهد شد و زمان پیش‌بینی شده اتمام پروژه ۴۸ ماه است و امید داریم بتوانیم سریع‌تر از زمان‌بندی پروژه‌ را به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: رقم سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده در این پروژه نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان است که با توجه به فازهای توسعه‌ای به ۱.۵ برابر این مبلغ نیز امکان افزایش دارد.
احداث هتل ۴ ستاره در بلوار پیامبر اعظم(ص) با مشارکت ارتش

قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی گفت: مجتمع تجاری در بلوک ۳۱ بلوار پیامبر اعظم(ص) در ده طبقه و با زیربنایی به مساحت ۴۱ هزار مترمربع احداث خواهد شد.

آقایی صبح امروز در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری قم با بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی با تأکید بر حضور فعال همه مردم در توسعه کشور، اظهار داشت: برای رسیدن به شرایط مطلوب در همه حوزه‌ها باید شرایط مشارکت مردم را بیش از بیش فراهم کنیم.

قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ابعاد قرارداد ساخت مجتمع تجاری با شهرداری قم را تشریح کرد و افزود: این مجتمع تجاری در بلوک ۳۱ بلوار پیامبر اعظم(ص) در ده طبقه و با زیربنایی به مساحت ۴۱ هزار مترمربع احداث خواهد شد.

آقایی از انجام پروژه در کوتاه‌ترین زمان خبر داد و گفت: با توجه به قرارداد، سهم شهرداری ۳۱ درصد و ۶۹ درصد نیز سهم بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی با ابراز خرسندی از امضا قرارداد ساخت این هتل در شهر قم، خاطرنشان کرد: این قرارداد امکان ارائه خدمات مناسب به مردم و پرسنل ارتش جمهوری اسلامی به ویژه برای دوره‌های بصیرت را فراهم کرده و امیدواریم شاهد اتفاقات بیشتری در این حوزه باشیم.

انعقاد دو قرارداد سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶۳۰۰ میلیارد ریال در بلوار پیامبر اعظم(ص)

هم‌زمان با دهه فرخنده کرامت دو قرارداد سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶۳۰۰ میلیارد ریال در بلوار پیامبر اعظم(ص) بین شهرداری قم، بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی منعقد شد.

قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت در پروژه‌های بزرگ هم‌زمان با دهه فرخنده کرامت بین شهرداری قم، بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی منعقد شد.

این مراسم صبح امروز با حضور دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم، آقایی قائم‌مقام مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی و جعفری سرمایه‌گذار بخش خصوصی برگزار شد تا خدمت دیگری از شهرداری قم در راستای رسیدن به شهری توسعه‌یافته به مردم شریف قم ارائه شود.

قابل‌ذکر است مبلغ تفاهم‌نامه عددی بالغ‌بر ۶۳۰۰ میلیارد ریال برای ساخت و احداث هتل چهار ستاره با زیربنایی به مساحت ۵۱ هزار مترمربع در ۱۶ طبقه و مجتمع تجاری و اقامتی در زمینی به مساحت ۵۷۰۰ مترمربع در بلوک ۳۱ بلوار پیامبر اعظم (ص) است.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true