×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
گسترش زیرساختهای ارتباطی برای تولید و انتشار محتوای غنی اسلام

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد مخابرات باید برای مراکزی که در زمینه تولید محتوای اسلامی و ارزشمند فعالیت میکنند سرویسهای بهتری ارائه کند.

مدیران مخابرات کشور همواره نسبت به قم عنایت دارند

حجت الاسلام ذوالنوری در دیدار نوروزی مدیر مخابرات منطقه قم ، از خدمات مخابرات قم به مردم تشکر کرد و گفت: از آنجا که مرکز اسلامی متعددی در قم فعالیت میکنند لازم است مخابرات سرویسهای بهتری به آنها ارائه کند.
وی در عین حال تصریح کرد درخدمات شهروندی البته نبایدتبعیضی وجود داشته باشد اما دادن خدمات بهتر به اینگونه مراکز از ارزش والاتری برخوردار است .
آقای ذوالنوری به راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشورتاکید کرد و گفت: دولت و مجلس موظفند بودجه های لازم برای این حکم را تامین کنند تا محیط زندگی مردم سالم شود.
وی خاطر نشان کرد حاکمیت نسبت به امت مسوولیت دارد و مخابرات قم باید در این جهت نهایت تلاش خود را به خرج دهد.
آقای دهناد مدیر مخابرات منطقه قم هم در این دیدار با اشاره به اینکه پهنای باند کافی برای قم اختصاص یافته است گفت: با توجه به جایگاه ویژه قم ، مدیران مخابرات کشور همواره نسبت به قم عنایت دارند تا بسترهای لازم را فراهم کنند.

مدیر حوزه های علمیه کشور از مخابرات منطقه قم بعلت پیام رسانی موثر در سیل قم قدردانی کرد

آیت ا… اعرافی نیز در دیدار نوروزی مدیر مخابرات منطقه قم ضمن تشکر از مخابرات بعلت پیام رسانی موثر در سیل قم تاکید کرد ، انتظار میرود سایر دستگاهها نیز با همین احساس مسوولیت و روحیه در مسائل استان حضور داشته باشند.
وی با تشکر از گسترش زیرساختهای ارتباطی در قم ، جایگاه ویژه قم را در جهان اسلام مورد توجه قرار داد و افزود: لازم است این زیرساختها روز به روز افزایش یابد تا قم بتواند نقش خود را در جهان ایفا کند.
آیت ا… اعرافی در عین حال تصریح کرد البته هنوز با این نگاه، فاصله زیادی وجود دارد و ضروری است مسوولان در سطح ملی و استانی با درک این جایگاه برنامه ریزی کلان و راهبردی داشته باشند.
سید اسد الله دهناد مدیر مخابرات منطقه قم هم در این دیدار با بیان گزارشی از فعالیت های انجام شده گفت: در استان قم سه هزار کیلومتر فیبر نوری وجود دارد که زمینه را برای این نگاه یعنی گسترش معنویت در جهان فراهم کرده و گسترش هم خواهد یافت.

گسترش زیرساختهای ارتباطی بمنظور تولید و انتشار محتوای غنی اسلام در فضای مجازی

امام جمعه قم نیز تاکید کرد گسترش زیرساختهای ارتباطی بمنظور تولید و انتشار محتوای غنی اسلام در فضای مجازی باید در برنامه های همیشگی مخابرات باشد.

آیت ا… حسینی بوشهری در دیدار نوروزی مدیر مخابرات منطقه قم قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در قم ، تولید محتوای غنی در فضای مجازی را از وظایف دستگاههای مسوول مانند حوزه دانست و در عین حال تاکید کرد بمنظور انتشار این محتوا ، مخابرات باید زیرساختهای ارتباطی را هر چه بیشتر گسترش دهد.
وی افزود : در این شرایط حوزه دانشگاهیان ، فرهنگیان باید خیزشی جدی برای تولید محتوا داشته باشند.
وی با اشاره به سیل اخیر در کشور ،در تلاشهای مخابرات برای پیام رسانی به مردم قدردانی کرد و گفت: با اینکار شما باری از دوش کشور برداشتید و باعث کمک به مردم شدید.
آیت ا…حسینی بوشهری افزود: سیل اگر چه باعث خساراتی به کشور شد اما بموجب تقویت همدلی مردم و رفع خشکسالی سالهای اخیر شد.
آقای دهناد مدیر مخابرات منطقه قم هم در این دیدار با اشاره به اینکه امروزه ارتباطات با زندگی مردم در زمینه های مختلف عجین شده است گفت:مخابرات قم بهبود کیفیت ارتباطات را همواره در برنامه های خود لحاظ میکند.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true