×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
گلریزان ورزشکاران قمی به نفع سیل زدگان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،امیرحسین علیمردانی با اشاره به حضور پررنگ اصناف قم در یاری سیلزدگان اظهار کرد: کمک های تولید کنندگان صنف موتورسیکلت استان قم توسط مهندس حجازی به جمعیت دهلال احمر استان اهدا شد.

وی با اشاه به حضور دبیر فعالان اقتصادی استان و رئیس انجمن صنعت موتورسیکلت استان قم به عنوان نماینده این صف در جمعیت هلال احمر افزود:
فیش کمک های اهدایی ۲۳۳ میلیون تومانی از سوی تمامی تولید کنندگان صنف موتورسیکلت توسط وی به مدیرعامل جمعیت هلال احر اهدا شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: این هدایای نقدی به حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر واریز شده که نماینده این صنف با اشاره به روند ادامه این کمک ها پیش بینی کرد به همت اعضای صنف، این کمک به بیش از ۳۰۰ میلون تومان برسد.

وی یادآور شد: اعضای این صنف در برنامه های حمایتی معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از جمله، همای رحمت و فرشتگان رحمت و … نیز در طول سال مشارکت دارند.

گلریزان ورزشکاران قمی به نفع سیل زدگان برگزار شد

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم کمک حدود یک میلیارد ریالی نقدی و غیرنقدی جامعه ورزش استان قم به سیل زدگان خبر داد.

امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: طی گلریزان انجام شده با حضور ورزشکاران استان قم در زورخانه شهید فهمیده، جامعه ورزش استان قم کمک های خود را به سیل زدگان اختصاص دادند.

وی افزود: این گلریزان با همت اداره کل ورزش و جوانان و مشارکت هیأت های مختلف ورزشی با هماهنگی جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در این مراسم مبلغ ۴۷ میلون تومان آن به صورت نقدی به حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر واریز شده است و همچنین مبلغ معادل ۵۰ میلیون تومان نیز ارزش ریالی کمک های غیرنقدی ورزشکاران استان قم به هموطنان سیل زده بوده است.

گفتنی است؛ عموم مردم قم می توانند کمک های نوع دوستانه خود را از قبیل؛ موادغذایی که زمان مصرف بیش از ۶ ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی و خانه های هلال مستقر در مساجد استان تحویل دهند.

همچنین از طریق گوشی های همراه و شماره گیری کد دستوری #۱۱۲ *۷۸۰ * و شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد کلیه بانک‌ها و یا به شماره کارتهای ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه هدایای نقدی خود را واریز کنند.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true