×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
هزینه ۴۳۶ میلیارد تومانی درمان بیمه شدگان قمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان استان قم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و همچنین روز جهانی کار و کارگر ،گزارش عملکرد مدیریت درمان استان قم  در بخش درمان مستقیم و درمان غیر مستقیم را تشریح نمود.

مدیر درمان استان قم گفت:بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی در ده ماهه نخست سال گذشته بیش از ۴ میلیون ۹۷۲ هزار بار به پزشکان،دندانپزشکان،داروخانه ها،مراکز پاراکلینیک،درمانگاهها وبیمارستان های طرف قرارداد مراجعه نمودند که سهم تامین اجتماعی از هزینه های درمانی بیش از ۳۱۳ میلیارد تومان گردیده است .

دکتر علیمحمدی در ادامه گفت:بیمه شدگان تامین اجتماعی برای دریافت خدمات بستری در مراکز دولتی طرف قرارداد  ده درصد هزینه و در بخش سرپایی ۳۰ درصد هزینه را پرداخت می نمایند و در صورت مراجعه به بخش خصوصی ،مابه التفاوت تعرفه را هم بیمه شده پرداخت می نماید.

مدیر درمان استان قم با اشاره به خدمات ویژه به بیماران صعب العلاج وخاص گفت:با توجه به گران بودن هزینه های بیماران خاص و صعب العلاج،تامین اجتماعی  بیشتر هزینه ها را تحت پوشش دارد که بر اساس امار نسخ بیمه شدگان در بیماران خاص و صعب العلاج  در ده ماهه نخست سال گذشته ، بیش از ۷۴ میلیارد تومان از هزینه ها توسط تامین اجتماعی پرداخت شده است .

دکتر علیمحمدی با اشاره به خدمات درمان مستقیم به بیمه شدگان در استان قم از طریق سه مرکز سرپایی و یک بیمارستان ملکی گفت:سال گذشته بیش از دو میلیون ۳۹۸ هزار بار نیز بیمه شدگان از خدمات مراکز تامین اجتماعی بهره مند شده اند که برای درمان انان نیز بیش از ۱۲۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر درمان استان قم خاطر نشان کرد :همه مراکز درمانی تامین اجتماعی با همه ظرفیت به بیمه شدگان و خانواده آنها که بیشتر از اقشار مولد و کارگر جامعه هستند ، خدمات متنوع درمانی شامل خدمات کلینیکی و پارکلینیکی ارائه می نماید که امیدواریم با ارتقاءکیفیت ،نقش مهمی در تامین سلامت بیمه شدگان و کارگران عزیز داشته باشیم.

دکتر علیمحمدی در پایان با اشاره به بحران ویروس کرنا خاطر نشان کرد :بیمارستان امام رضا (ع)  قم در کنار سایر بیمارستان های استان قم ، افتخار خدمت رسانی به بیش از ۴۳۰۰ بیمار کرنایی به روش سرپایی و بیش از ۴۵۰ بیمار بستری را در کارنامه عملکرد خود به ثبت رسانده است,

نوبت دهی موبایلی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان قم فعال شد
بیمه شدگان محترم می توانند با توجه به رفع اختلال به وجود آمده در سیستم نوبت دهی موبایلی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان قم ، با کد دستوری*۴*۱۴۲۰*۲۵# اقدام به دریافت نوبت نمایند.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true