×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
فراخوان اعزام مشمولان در آذرماه ۹۸ و چگونگی اعتراض به رای شورای پزشکی وظیفه عمومی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛سرهنگ” ولی ترابی” در تشریح این خبر اظهار داشت: تمامی مشمولان دارای مدرک فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ آذر ماه ۹۸ دریافت کرده اند، می‌بایست راس ساعت ۷ صبح روز سه شنبه مورخه ۱۹/۹/۹۸ در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس”حد فاصل عوارضی قم کاشان- وعوارضی قم تهران بعد از اداره راه و شهرسازی معاونت وظیفه عمومی “مراجعه تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستی برگه آماده به خدمت واینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+۱۰) صادر می شود، آن دسته از مشمولانی که تا کنون به هردلیل موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده اند برای دریافت معرفی نامه می توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه کنند.

سرهنگ ترابی ادامه داد: ضمنًا عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

وی اضافه کرد: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون، وبرگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح وسایر مدارک مورد نیاز از روگرفت شناسنامه وکارت ملی را درهنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی استان بیان داشت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

چگونگی اعتراض به رای شورای پزشکی وظیفه عمومی

همچنین معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از چگونگی اعتراض به رای شورای پزشکی وظیفه عمومی برای مشمولان خبر داد.

 سرهنگ ولی ترابی در تشریح این خبر اظهار داشت:  مشمولانی که در شورای بدوی پزشکی به عنوان سرباز ویا معاف از خدمات رزمی شناخته می شوند و به رای صادره اعتراض دارند تنها بعد از گذشت ۱۰ روز از تاریخ ثبت رای شورا فقط ۷ روز فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰) نسبت به ثبت درخواست اعتراض خود اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان افزود:  بدیهی ثبت اعتراض بعد از این مدت مقدور نخواهد بود، به طور مثال مشمولی که در جلسه شورای پزشکی مورخ ۵/۷/۹۸ شرکت کرده و معاف دائم نشده است، ۱۰ روز بعد از تاریخ فوق یعنی از تاریخ ۱۵/۷/۹۸ تا ۲۲/۷/۹۸ می تواند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰) مراجعه و اعتراض خود را ثبت کند در غیر این صورت درخواست اعتراض قابل رسیدگی نمی باشد.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true