×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۳ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
دستگیری چندین باند سرقت لوازم منزل ،خودرو و دوچرخه در قم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛مراد حسین جعفریان اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در قم، با اعلام موضوع به واحدهای گشت انتظامی در استان موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات ادامه داشت تا این که مأموران کلانتری ۱۶ ایثارگران موفق به شناسایی و دستگیری متهمان به همراه اموال مکشوفه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم خاطرنشان کرد: از متهمان که یک زن و ۳ مرد و از اعضای یک خانواده هستند اموال مسروقه شامل ۵ تخته فرش ۱۲ متری، ۲ دستگاه یخچال، یک دستگاه جاروبرقی، سرویس مبلمان و … به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف شده است.

وی اضافه کرد: افراد مذکور طی تحقیقات پلیس به سرقت های متعدد منزل به صورت خانوادگی و با استفاده از خودرو حمل اثاثیه منزل در استان اعتراف کردند.

جعفریان با اشاره به اعتیاد این افراد، گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

دستگیری باند سارقان دوچرخه در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم همچنین از دستگیری باند سارقان حرفه ای دوچرخه در قم خبر داد.

سرهنگ “مراد حسین جعفریان” اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دوچرخه در قم، با اعلام موضوع به واحدهای گشت انتظامی در استان موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات ادامه داشت تا این که مأموران کلانتری ۱۴ ولیعصر (عج) موفق به شناسایی و دستگیری ۵ نفر در این رابطه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم با اشاره به کشف ۴ دستگاه دوچرخه مسروقه، خاطرنشان کرد: افراد مذکور طی تحقیقات صورت گرفته به سرقت های متعدد دوچرخه در قالب تعمیر و جابجایی آن با استفاده از تاکسی های شهری در استان اعتراف کردند.

سرهنگ جعفریان گفت: در نهایت متهمان که به مواد مخدر اعتیاد داشتند، به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

دستگیری سارقان دستگیره درب منازل در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری باند سارقان حرفه ای دستگیره درب منازل و کشف اموال مسروقه در قم خبر داد.

سرهنگ “مراد حسین جعفریان” اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دستگیره درب منازل در قم، با اعلام موضوع به واحدهای گشت انتظامی در استان موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات ادامه داشت تا این که مأموران پاسگاه انتظامی کوشک نصرت، موفق شدند هر ۴ نفر را شناسایی، دستگیر و اموال مسروقه را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم خاطرنشان کرد: از متهمان اموال مسروقه شامل ۳۰ عدد دستگیره برنجی درب منازل و یک دستگاه خودرو سرقتی کشف شده است.

وی اضافه کرد: افراد مذکور طی تحقیقات پلیس به سرقت های متعدد دستگیره درب منازل به صورت باندی و با استفاده از خلاء حضور صاحب خانه ها و بی توجهی همسایه ها نسبت به حضور افراد غریبه در سطح محلات اعتراف کردند.

سرهنگ جعفریان گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

دستگیری سارق حرفه ای با ۲۰ فقره سابقه کیفری در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم همچنین از دستگیری یک سارق حرفه ای با ۲۰ فقره سابقه کیفری اعتیاد و سرقت در قم خبر داد.

سرهنگ “مراد حسین جعفریان” اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت و همچنین سرقت داخل خودرو در قم، با اعلام موضوع به واحدهای گشت انتظامی در استان موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات ادامه داشت تا این که مأموران فرماندهی انتظامی معصومیه موفق به شناسایی و دستگیری متهم به همراه اموال مکشوفه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم خاطرنشان کرد: نامبرده پس از انتقال به فرماندهی معصومیه و طی تحقیقات صورت گرفته به سرقت های متعدد موتورسیکلت، منزل و داخل خودرو و… از زائران و همشهریان اعتراف کرد.

سرهنگ جعفریان گفت: در نهایت متهم که به مواد مخدر اعتیاد داشت و از سویی نیز دارای ۲۰ فقره سابقه اعتیاد و سرقت بود به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true