×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۸  
false
true
کشف ۲۱۳ کیلو گرم تریاک در استان قم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛دفرمانده انتظامی استان قم از کشف بیش از ۱۸۳ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های “قم و کرمان” خبر داد.

 سردار “عبدالرضا آقاخانی” در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد، یک تن از قاچاقچیان قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را با یک دستگاه خودرو ” کامیون بنز”، به “کرمان” منتقل کنند که با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، موضوع در دستور کار مأموران این استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: سپس طی هماهنگی قضائی، مأموران به محل مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری خودروها را شناسایی و متوقف کردند.

سردار آقاخانی خاطر نشان کرد: در ادامه خودروی موصوف توقیف و طی بازرسی از آن مقدار ۱۸۳ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک کشف و متهم مربوطه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قم عنوان داشت: سرانجام متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

کشف بیش از ۳۰ کیلوگرم تریاک با همکاری مشترک پلیس “قم و لرستان

فرمانده انتظامی استان قم همچنین از کشف بیش از ۳۰ کیلوگرم تریاک، با همکاری مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر “قم ولرستان” خبر داد.

سردار “عبدالرضا آقاخانی” با اعلام این خبر اظهارداشت: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد با یک دستگاه تریلی، محموله مواد افیونی را از جنوب کشور و با عبور از محور مواصلاتی قم به پایتخت منتقل کند که در ادامه با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: سپس طی هماهنگی های قضائی مأموران به محل های مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری سرانجام خودرو مذکور با بار قانونی ذغال کک را شناسایی،متوقف و برای بررسی دقیق تر به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان منتقل کردند.

سردار آقاخانی خاطرنشان کرد: در ادامه طی بازرسی از داخل چادر خودروی تریلی که روی بار ذغال کک قرار گرفته بود ، مقدار ۳۱ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب ۳بسته ۱۰کیلویی کشف و ۱ نفر در این رابطه نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true